Prosinec 2016

Christmas 2016

21. prosince 2016 v 17:49 | Sabča |  Různé články, zajímavosti
Výsledek obrázku pro christmas pictureVýsledek obrázku pro vánoce

Přeju vám všem krásné vánoční svátky, spoustu dárků pod stromečkem

a v Novém roce hlavně štěstí, zdraví, lásku a klid.

Sabča

Karel

16. prosince 2016 v 20:46 | Sabča |  Vtipy a podobné věci
Říká Karel svému kolegovi:
"Manželka mě poslední dobou strašně štvala, tak jsem jí řekl, že už jí nechci do konce života ani vidět. Sbalil jsem si věci a odešel. Najednou se přímo z našeho bytu ozvala velká rána. Rozběhl jsem se tam a vyrazil dveře, protože jsem si myslel, že chtěla spáchat sebevraždu...."
" A co to bylo?" ptá se kolega.
Karel se na něj smutně podívá a řekne:
" Ta sviňa bouchla šampus"

Úspěch kapely Ortel

10. prosince 2016 v 10:45 | Sabča |  Různé články, zajímavosti
UPOZORNĚNÍ:
V tomhle článku se nechci nikoho dotknout (pakliže se tak stane, omlouvám se). Vyjadřuji v něm pouze SVŮJ názor a v žádném případě vás nenutím, aby jste s ním souhlasili. Každý má právo myslet si to, co je podle něj správné, což já plně respektuji!
Už od listopadu vládne téměř ve všech médiích kauza týkající se (pro někoho nacistické) kapely Ortel v souvislosti s Českým Slavíkem a Radkem Bangou, který opustil sál po té, co jejich zpěvák Tomáš H. obhájil v téhle anketě 2. místo.

Kapela Ortel

O kapele Ortel jsem se dozvěděla až díky Českému Slavíku. Jejich texty byly spojované především s neonacismem a nenávistí. Pár z nich jsem si tedy přečetla, abych zjistila, jaká je skutečnost. Ortel ve svých textech poukazují na současnou situaci v ČR, která jak víme není moc dobrá. Taky mi není lhostejné, co se tady děje, nicméně ani jedna z písní mě nezaujala. Podobných věcí o níchž se kapela zmiňuje je kolem nás tak moc, že mi příjde (fanoušci nechť prominou) docela zbytečné to poslouchat dobrovoně. Ať už si pustím zprávy na Primě, přečtu si noviny, či aktuality na internetu, vždy na mě "vyskočí" Islámský stát, uprchlíci nebo vraždy (hl. téma skladeb Ortelu). Vím, že je to v dnešní době zvlášť těžké, ale přece jen bych se raději dozvěděla něco pozitivnějšího! Nesmím opomenout i fakt, že jsem v rádiu slyšela rozhovor s Tomášem H., ve kterém tvrdil, že jediný záměr jeho kapely je, aby lidé brali vážně to, co se tady odehrává a pokoušeli se s tím něco udělat. Podle mě s tím obyčejný občan nezmůže vůbec nic! Nanejvýš to probere s kamarády v hospodě u piva a ještě se při tom pěkně vytočí. Toť vše!
!!!Ještě jednou opakuji: Tímhle článkem nechci urazit kapelu ani její příznivce!!!