Květen 2015

Simpsons games

20. května 2015 v 20:24 | Sabča |  Zábava
Právě teď jsem objevila na nějakých stránkách online hry, kde jsou hlavními postavami mý oblíbení Simpsonovi. Tento seriál podporuju už několik let, tak jsem si pár her ze zvědavosti zkusila zahrát a pak jsem se rozhodla, že je ukážu i vám.Mrkající Her je tam spousta, dokonce i střílečky. (v jedné z nich se Homer snaží prostřelit játra Nedovi, pakliže mu míříte vyloženě na břicho). Ale pokud vám podobně jako mě nejsou střílečky dvakrát příjemný můžete si vybrat nějakou logickou nebo závodní hru, samozřejmě se Simpsny.
Doufám, že vás to bude bavit a každý z vás si tam najde to své.Smějící se

MS v hokeji 2015

2. května 2015 v 17:09 | Sabča |  Různé články, zajímavosti

... Asi nejaktuálnější téma ve všech médiích. A není divu, vždyť se taky koná v České republice! Je pravda, že hokej nemiluju tolik, jako fotbal a nemusím vidět každé utkání, které se hraje v televizi, ale našim klukům fandím, protože jsou dobří a zaslouží si to. Super je, že naši reprezentaci posílili mladíčci jako je například pohledný a určitě i výborný hokejista Tomáš Hertl. Samozřejmě, že naše největší opora je Jágr, nicméně nemůžeme na něj spoléhat pokaždé!
Včerejší zápas se Švédskem pro nás nedopadl zrovna slavně, ale neztrácejme naději, pánové bojují dál. Pevně věřím, že nastane den, kdy bude celá reprezentace se slzami v očích a zlatými medailemi na krku stát na ledě a bude jim k tomu hrát ČESKÁ hymna!