Červen 2014

Malý zelený mužík

14. června 2014 v 18:40 | Sabča |  Vtipy a podobné věci
V čekárně psychiatrie sedí s hlavou v dlaních jeden starší pán. Po chvíli jej doktor pozve do ordinace a ptá se, co se mu stalo. Pán se na něj podívá a řekne "Nechci, aby jste si myslel, že jsem blázen!" "Tohle si nikdo myslet nebude", uklidní ho doktor. Pán se tedy zhluboka nadechne a začíná vyprávět: Nemám problém se spaním, ale vždy se vzbudím ve 2 hodiny ráno, u postele mi sedí malý zelený mužík a říká" budeme čůrat" Lékař se zamyslí, předepíše nešťastnému chlapíkovi léky a poví mu: Před spaním si vemte jeden prášek a kdyby tam ten mužík byl i dnes, řekněte mu "nebudeme čůrat!". Tak pán jde domů, ale za týden je opět v ordinaci. Psychiatr se ho zeptal, zda udělal vše tak, jak měl. Pán řekl, že ano - vzal si před spaním jeden prášek a zelenému mužíkovi, řekl "nebudeme čůrat", načež on prý odpověděl "No tak budeme kakat!"

Z takových lidí si fakt srandu nedělám! Proč taky? Vtip vyprávěl SKUTEČNÝ psychiatr, mně se docela zalíbil a tak jsem si ho sem napsala.

♦ Breaking Down - 2. část - Film♦

7. června 2014 v 10:47 | Sabča |  Twilight sága

Závěrečná část světoznámé upírské ságy nás naposledy zavede do světa, kde upíři a vlkodlaci bojují nejen o svou lásku, ale i o vlastní životy. Novorozená upírka Bella a její manžel Edward mohou být konečně navždy spolu a šťastní, ale příchod jejich pozoruhodné dcery Renesmee uvede do pohybu nebezpečný řetězec událostí, které pro ně mohou skončit katastrofou. Rodina Cullenových se ale rozhodne bojovat a kontaktuje přátele z celého světa, aby spojili své síly a postavili se vládnoucímu rodu Volturiových. Velkolepá bitva, kde vítězství může vše změnit, právě začíná.