Leden 2014

Téma týdne : Zima

31. ledna 2014 v 17:45 | Sabča |  Různé články, zajímavosti

Tématem pro tento týden je Zima. Vždycky, když slyším slovo zima, vybaví se mi zpěvák Jaromír Nohavica a jeho notoricky známá píseň Ladovská zima. Nohavicu v lásce jaksi nemám, nicméně ta písnička, ačkoli je stará jak hrom se mi líbí a vždycky mně pobaví.Usmívající se

Policie obvinila zpěváka Justina Biebera

23. ledna 2014 v 17:33 | Sabča |  Různé články, zajímavosti

Populární kanadský RnB zpěvák Justin Bieber byl ve čtvrtek obviněn z kladení odporu při zatýkání. V noci ho policie v Miami Beach chytila, když jel nedovolenou rychlostí opilý a zkouřený. Je také podezřelý, že se účastnil nelegálního závodu na ulici, uvedla policie.
Devatenáctiletý Bieber byl zadržen ve čtyři hodiny ráno, když řídil pronajaté žluté lamborghini, uvedl mluvčí policie v Miami Beach Bobby Hernandez. Bieberovo a ještě jedno auto, rudé ferrari, zastavili policisté u krajnice. Zásahu se účastnil i vrtulník.
Bieber řídil pod vlivem alkoholu, léků a marihuany, což podle policie prokázal test na místě. Byl vzat do vazby.Šéf policie v Miami Ray Martinez dodal, že Bieber nejprve nechtěl spolupracovat a prokazoval se neplatným řidičským průkazem vydaným ve státě Georgia.Podle Hernandeze byl zadržen i druhý řidič.
Panuje podezření, že se Bieber také účastnil nelegálních závodů typu drag race, kdy spolu na krátkém úseku soupeří dva vozy o to, který se dostane dříve do cíle. Rozhoduje zrychlení.
Bieber podle policie nechal v obou směrech zablokovat veřejnou silnici v Miami Beach. Stalo se tak jen zhruba týden poté, co policie prohledávala jeho dům v Los Angeles kvůli drogám.


Když jsem se dnes tuto zprávu dozvěděla, nijak zvlášť mně nepřekvapila. Justinovi nic špatného nepřeju, ale bohužel musím (i když ho ráda mám) říct, že se posledních pár měsíců choval jako uplnej debil. Všichni už jistě známé jeho úlety s drogama, chlastem, sprejováním a kdo ví, čím ještě. Je toho plnej internet. Já Justina poslouchám a fandím mu. Svoji slávu si musel tvrdě vybojovat. Je ale škoda, že ho jako spousty dalších "hvězdiček" tak rychle smetla. Doufejme, že se brzy vzpamatuje, přestane dělat krávoviny a vrátí se tam kde má být - na podia do vyprodaných hal!

Téma týdne : Láska

23. ledna 2014 v 16:59 | Sabča |  Různé články, zajímavosti
Láska je pojmenování pro silnou emoci či vztah vyjadřující hluboké osobní zaujetí a náklonnost k subjektu lásky. V českém jazyce však toto slovo může nabývat mnoha významů. Označuje se jím především důležitý osobní vztah dvou lidí, ale také například patriotismus (láska k vlasti), nebo, v náboženském pojetí, samotná podstata veškerého bytí ("Bůh je láska"). Také se jím může označovat pohlavní styk ("milovat se", "prodejná láska"), nebo spokojenost nad chvílí zábavy ("miluji ten film"). Z filozofického hlediska může být láska lidskou ctností ("jedná se všemi s láskou").