Česko : Itálie

8. června 2013 v 8:11 | Sabča |  Fotbal

Včera ve 20:45 hodin se naše fotbalová reprezentace utkala s Itálií, která se ze začátku zdála být docela silným soupeřem, ale pak se ukázalo, že jsme určitě aspoň o trošku LEPŠÍ! V 1. poločase jsme měli daleko víc golových příležitostí, bohužel, žádnou jsme nedokázali proměnit. Třeba takový Petr Jiráček by o tom mohl vyprávět: Všichni víme, že Petr je VYNIKAJÍCÍ fotbalista, o tom není vůbec pochyb, ale ve včerejším zápasu se mu nedařilo, i když měl příležitostí víc než dost. Dobrý byl i Vladimír Darida. Předváděl krásnou spolupráci s našim "Malým Mozartem" Tomášem Rosickým, ale ani jednomu se nepodařilo poslat míč do supeřové branky. Soupeři, ti na tom byli podobně: Snažili se ze všech sil, ale branku nám nedali, protože jsme měli dost silnou obranu a taky Petra Čecha, který chytal opět uplně parádně!! V 1. poločase byl bohužel faulován David Limberský a tak ho nahradil Marek Suchý. Vše pokračovalo bez jediné branky........... V druhém poločase se Italové trochu probrali a začali nás dohánět, ale naštěstí jsme se nenechali....I tady jsme měli skvělé šance na gol. Ta nejlepší patřila Theovi Gebre Selassiemu, který trefil tyčku. Pak z toho byl docela zklamaný, že své šance nevyužil, jelikož mu před bránou žádný protihráč nestál a neměl ho kdo ohrozit. Zápas pokračoval dál a fanoušci hlasitě povzbuzovali - jako vždy volali: "My chceme gol!!" To by určitě chtěli i hráči, ale pořád se to bohužel nedařillo. I když na obou stranách byla znát hrozně velká snaha. Např. Jaroslav Plašil se snažil natolik, že v zápalu boje omylem kopl míč do obličeje nějakému Italovi. Muselo to bolet, protože u sebe stáli hodně blízko. Potom byl faulován i náš Theo, ale nebylo to nic vážného. Ke konci už všem docházely síly a zápas skončil remízou 0:0. Je to sice škoda, že jsme nedokázali proměnit tolik krásných šancí, ale na druhou stranu si myslím, že to byl čestný a celkem slušně odehraný fotbal......Nebo snad ne??Šlápnul vedle