Květen 2013

Puzzle

31. května 2013 v 19:39 | Sabča |  Zábava
Tento článek je pro všechny, kteří stejně jako já rádi skládají puzzle. Nedávno mi přišel na mail http://www.jigidi.com/ tento odkaz, tak jsem to rozklikla a byla jsem celkem příjemně překvapená. Je tam vlastně jakékoliv puzzle, které si můžete poskládat (např. kytky, vodopád, zvířata, skupina One Direction a další....) Někteří z vás možná odkaz už zkoušeli, takže to znají, ale ti co ne, tak jim určitě doporučuju si nějaké puzzle poskládat!

Ozzyosbourne

28. května 2013 v 18:10 | Sabča |  Ozzy Osbourne

R. E. M. - Great Beyond

23. května 2013 v 17:21 | Sabča |  Videoklipy (písničky)
Vím, že R. E. M. už bohužel nehrají, ale jejich video sem dám, protože mají tak kvalitní hudbu, že jí lidi budou poslouchat pořád a vůbec nebudou řešit to, jestli se skupina rozpadla a nebo ne.
My IDOL

18. května 2013 v 16:55 | Sabča |  O mně a o blogu

Zpěvák punk - rockové skupiny Tři Sestry, Fanánek je asi již 4 roky mým velkým idolem a inspirací. Nikoli však v muzice (zpívat neumím ani trochu), ale v normálním životě. Poprvé jsem viděla jeho fotku na internetu, samozřejmě se mi zalíbil a tak jsem se o něj začala ve velkém zajímat. Troufám si tvrdit, že dnes o něm vím už všechno podstatné. Je to pracovitý a chytrý člověk, za což ho také obdivuju....už jen to VELKÉ MNOŽSTVÍ TEXTŮ, co napsal. U mně je to zkrátka " Number One" i když chápu, že některým lidem se líbit nemusí.
V prosinci 2010 jsem se zúčastnila koncertu Tří Sester v Prostějově (najdete v rubrice "Koncerty") a přímo na náměstí jsem ÚPLNĚ NEČEKANĚ Fanánka potkala. Jen si to představte: Jdete v klidu po náměstí, už je tma a najednou se před vámi zjeví, člověk, kterého si tolik vážíte. V tu chvíli jsem zapomněla i na to, jak se jmenuju. Stála jsem před ním, koukala mu do očí a přemýšlela, co mám udělat. Nenapadlo mně nic rozumného, tak jsem ho objala. Neříkal nic a poplácal mně po zádech. Hrozně jsem se před ním styděla, nebyla jsem schopná jediného slova - jen pozdravu.....ještě že tam se mnou byl táta. Ten z toho byl šokovaný podobně jako já. Když potom Fanánek odešel pryč, tak jsem se ho zeptala: " Tati, nebyla nějaká ostuda, nebo něco?" A on řekl: "Nééé, dobrý to bylo!!" (já si ale myslím že to byl nehorázný trapas). Je fakt těžké zachovat klid, když těsně vedle vás stojí vaše hvězda!!! Fanánek je mojí HVĚZDOU hlavně proto, že mně mnohému naučil a ukázal mi, že nic se nemá vzdávat. Všechno se dá nějak zvládnout, jenom chtít.
Je to užasný, cílevědomý chlap, který má nejen obrovský talent ale také dobré srdce!!

Green day

8. května 2013 v 16:25 | Sabča |  Green Day