Červenec 2012

Dítě

28. července 2012 v 1:40 | Sabča |  Vtipy a podobné věci
Chlap příde k doktorovi a povídá:
"Mám nemocné dítě."
A doktor na to:
"A jak je staré?"
Načež chlap odpoví:
"Starý, tý je dobře, ale dítě je nemocný!"

chameleon

19. července 2012 v 18:59 | Sabča |  Zvířata

Chameleon jemenský (Chamaeleo calyptratus) je druh velkého chameleona žijícího v hornatých oblastech Jemenu a Saúdské Arábie.
Obývá suchá a křovinatá místa. Žije samotářským životem, dožívá se věku pěti let.
Živí se členovci, mláďaty drobných obratlovců a občas i rostlinnou stravou.
Samičky kladou několikrát do roka kolem třiceti vajíček, která zahrabávají do země. Mláďata se líhnou po pěti měsících.
Samec je větší než samička-samec může mít 40cm a samička 30cm, má jako základní barvu zelenou, která se v závislosti na náladě mění ze světle citronově zelené do jednolité tmavě olivové. Zelená základní barva je přerušována pruhy a skvrnami žluté, hnědé a modré. Nerozmnožující se samice a mladí chameleoni mají obvykle jednotnou zelenou barvu s bílými fleky. Rozmnožující se a březí samice jsou velmi temně zelené s modrými a žlutými skvrnami. Výraznost těchto znaků závisí na několika faktorech, mimo jiné na zdraví, náladě a teplotě ještěra.
Tento chameleón má mimořádně dlouhý jazyk, který je přizpůsobený k lapání kořisti. Jeho oči jsou nezávisle pohyblivé.

Zdroj : Wikipedia - otevřená encyklopedie

Zpěvák zabil fanouška

8. července 2012 v 20:44 | Sabča |  Různé články, zajímavosti

Zpěvák americké metalové skupiny Lamb of God, Randy Blythe byl zatčen a obviněn z ublížení na zdraví s následkem smrti. Podle § 146, odstavce 4 trestního zákoníku mu hrozí odnětí svobody na pět až deset let. O co přesně jde?
Při svém prvním tuzemském koncertu, který se konal 24. května 2010 si Blythe počínal obzvláště hrubě k fanouškům, kteří neustále lezli na stage za účelem populárního stage divingu. Všichni tak mohli vidět, jak zpěvák jednoho mlátí pěstí, aniž by přestal zpívat. Bouchl mu hlavou o pódium a razantně ho skopl dolů na kovové zábradlí.( Byl možná pod vlivem drog)
Právě tento fanda je nejspíš onou nešťastnou obětí, když podle přítomných fanoušků následně spadl na hlavu a posléze zemřel, nejspíše na krvácení do mozku.

Tohle jsem se nedávno dozvěděla a je mi z toho ZLE!! Jak někdo něco takovýho může udělat?? Ještě svýmu fanouškovi.....K metalu prý občas patří lebky, kreslení démoni a podobně, ale není to povinné a navíc je to jenom póza, NIC JINÉHO (mluvil o tom náš metalový zpěvák Aleš Brichta v nějakém rozhovoru)........
Podle mně tady ten ,,člověk" určitě nemá všech 5 pohromadě, protože tohle by přece nikdo normální neudělal, zvlášť někomu, kdo ho má rád! Fanoušek na podiu samozřejmě neměl co dělat, ale ten zpěvák to prostě PŘEHNAL!!! Zavřela bych ho, až by byl černej.