ME: EURO 2012 - Česko : Rusko

9. června 2012 v 13:53 | Sabča |  Fotbal

V Polsku právě začalo fotbalové EURO 2012 a naším prvním soupeřem bylo.... Rusko, se kterým jsme hráli včera ve 20:31 hodin. Ten, kdo zápas sledoval, jistě ví, že nás porazili 4:1, což je celkem hnus! Na začátku jsem si bláhově myslela, že vyhrajeme aspoň 3:2, ale ono nic. Už v prvním poločase jsme dostali hned 2 góly za sebou. Rusi na nás byli moc silní a nutno dodat, že měli výbornýho brankaře. Vypadal, jako by si vzal nějaký doping- byl rychlý, přesný a nepustil za sebe ani tak perfektní míč, jaký se mu za záda snažil poslat Baroš. Kopnul to skvěle, myslím, že jiný brankař by takovouhle střelu snad nechytil. Jeden gól jsme ale dali. Vstřelil ho Vašek Pilař, kterému se podařilo Ruského brankaře nějakým záhadným způsobem překonat.......ani nevím, jak tam ten míč vlastně dostal. Kromě Baroše a Pilaře se celkem slušně vyznamenal i Jiráček, Gebre Selassie nebo Rosický, ale jinak to byl zápas fakt na nic. V druhém poločase jsme si už ani nekopli. Rusko nám nasázelo další dva góly a "mohlo se jít dom".....fakt nevím, co se to s těma našema včera dělo, asi nebyli ve formě. Ale příště prostě vyhrát MUSÍME, protože na to (snad) máme.

Včera se nám nedařilo, uvidíme, co bude dál. Já doufám, že se kluci trošku zlepší a vyhrávat začnem MY, ne soupeři. Byla by to paráda, kdyby jsme se stali mistry Evropy, ale musíme hold makat! (já vím, že se to lehce řekne)