ME: EURO 2012 - Česko : Řecko

13. června 2012 v 18:00 | Sabča |  Fotbal

Dalším našim soupeřem na EURU 2012 bylo Řecko.......
Tenhle zápas jsem viděla asi až od 25. minuty a docela mně překvapilo, že se nám už na záčátku, přesněji ve 3. a 6. minutě podařilo dát dva góly ( škoda, že jsem to neviděla)! Jeden prý dal Vašek Pilař a druhý Petr Jiráček, kterého si jako fotbalisty vážím a obdivuju ho za to, s jakým nadšením a chutí vždycky obehrává soupeře o míč. Ne jinak tomu bylo v případě Řeků. Obehrával je naprosto kouzelně a taky předvedl jednu parádní přihrávku. I Theo Gebre Sellasie se docela ukázal. Měl hodně šancí na gól, ale ani jednu z nich bohužel nedokázal proměnit, protože mu pokaždé soupeři sebrali míč. Za to Baroš jaksi neměl svůj den, vůbec se mu nedařilo. Stejně na tom byl i Petr Čech, který v druhém poločase vlastní vinou pustil 1. (a naštěstí poslední) řecký gól. To byla opravdu CHYBA, ale uznávám, že 2. poločas byl pro nače hráče daleko těžší, protože se ho už nezúčastnil Tomáš Rosický. Nějak kulhal a tak se trenér Bílek rozhodl, že ho radši nechá odpočinout, aby mohl v klidu odehrát zápas proti Polsku. Zastoupil ho Dan Kolář, který taky nehraje špatně, ale Rosa je zkrátka Rosa!! Chyběl tam a soupeři toho využili. Branku už nám sice nedali, ale hráli uplně jinak než v prvním poločase: byli sehraní, dobře si přihrávali a myslím si, že Petr Čech s nima občas měl hodně práce, zvlášť ke konci. Naštěstí jsme je včas zabrzdili a celý zápas VYHRÁLI!!! Sice jsme těch gólu mohli nastřílet víc, ale to vůbec nevadí. Musíme si něco šetřit i na Poláky, se kterýma hrajem 16.6. Doufám, že se Tomáš do té doby uzdraví a porazíme je aspoň 3:0Usmívající se

Tak ještě porazit Polsko a máme to!!!!!! Kluci jsou super, tak ať jim to vydrží.Mrkající