Duben 2012

_Mike_

30. dubna 2012 v 18:05 | Sabča |  Green Day

Hlas ČeskoSlovenska

20. dubna 2012 v 17:08 | Sabča |  Různé články, zajímavosti

V TV Nova se opět vysílá zajímavá hudební soutěž - Hlas ČeskoSlovenska.
Úspěšní soutěžící jsou zde rozdělení do 4 týmů jednotlivých koučů, které si mohli vybrat už na castingu. Koučové jsou: Pepa Vojtek, Michal David, Dara Rolins a Rytmus.
Pokud jde o můj názor, tak si myslím, že nejsilnější tým má Pepa, protože u něj jsou fakt skvělí zpěváci. Např. Slovák Jakub Pohle alias Jacky, který mně oslovil hlavně tím, že je největší rocker ze všech soutěžících a taky se mi líbí jeho hlas. Když na castingu zpíval písničku Always od Johna Bon Joviho, řekla jsem si:,, Tak tohle bude můj favorit!" Pak jsem fandila třeba i Veronice Vreblové (taky z týmu Pepy), ale ta už mi vypadla. No a ještě Daniel Mrózek je dobrej!
Do Hlasu ČeskoSlovenska se přihlásili i zpěváci, kteří jsou celkem známí a my už o nich víme. S tím nějak nesouhlasím, protože si myslím, že tyhle soutěže jsou / nebo měly by být pořádané pro nové, ještě neobjevené talenty a bylo by nespravedlivý, kdyby je vyhrával někdo, kdo své místo na scéně už má.
Absolutního vítěze budeme znát začátkem června. Já jsem přesvědčená, že se jím stane Jacky, protože ten by si to (aspoň podle mně) fakt zasloužil!

24.4 2011
A je to v háji! Sakra! Po Verči mi vypadl i Jacky, to je HROZNÝ! Sice je fakt, že zapoměl text, ale to se občas stává, no ne? Je to dobrej zpěvák a stoprocentně měl postoupit. Kdyby tam hlasovali lidi, kteří mají aspoň trochu vkus, Jacky by šel dál, URČITĚ Je to hold tak, jak to je. Jacky se nevrátíZamračený a já teď budu nejvíc fandit Danovi.4.června 2012

Hlas ČeskoSlovenska vyhrála Ivannka Bagová!Usmívající se

Recitační soutěž - Moravská Třebová po 2.

12. dubna 2012 v 18:14 | Sabča |  Co je nového...?

Stejně tak, jako před rokem jsem se i dnes zúčastnila recitační soutěže v Moravské Třebové. Tentokrát však bohužel s jiným výsledkem.
Do MT jsme jeli opět školním autem. Jelo nás v něm 7 + řidič. Cesta byla celkem dlouhá, takže jsme měli dost času na to, aby jsme si zopakovali básničky. Já jsem si vybrala básničku České moře od Jiřího Žáčka, protože je to můj nejoblíbenější básník, jiného neuznávám! Uběhlo to jako voda a už jsme byli na místě. Vystoupili jsme z auta a šli do muzea, ve kterém se tahle soutěž konala i minulý rok. Sedli jsme si na židle a počkali na zahájení. A pak už se recitovalo. Začínaly malé děti, které neznáme a pak jsme šli my. Z našeho ,,týmu" začal jeden taky malý, ale na básničky moc šikovný kluk, který svým výkonem určitě všechny překvapil. Po něm šlo pár daších dětí a hned potom můj spolužák. Vybral si dost těžkou básničku Vodník. Zvládl ji, ale chvilkama se zasekával. Následně ho na podiu vystřídal nějaký cizí kluk, jehož jsem měla sto chutí profackovat: On přišel, dal si ruce do kapes, usmíval se jak debil a nebylo mu rozumět slova půl. No prostě trapas. Všichni jsme byli rádi, že konečně vypadl! Potom přišla řada na spolužačku, a ta říkala básničku od Františka Halase. Upřímně, moc jí to nešlo, ale byla na ní znát obrovská snaha. Pak zas recitovaly nějaký cizí děcka a potom já. Volali mně zrovna ve chvíli, kdy jsem to čekala nejmíň. Tak jsem teda přišla na podium a spustila to svoje České moře. Bohužel hned na začátku jsem se jaksi blbě nadechla a celou dobu se mi chvěl hlas. Jakmile jsem to odříkala, šla jsem za učitelkou a ptala jsem se jí, jestli to bylo opravdu tak šlyšet. Ona mi řekla, že vůbec ne, že se mi to povedlo. No ale já jsem stejně věděla své. Na podiu už byla nějaká holka, která říkala básničku od Z. Svěráka, ale tak úžasně, že jsem věděla, že to zase projedu. A taky že ano: Když bylo vyhlašování výsledků, seděli jsme jak pěny a poslouchali, jestli jsme náááááhodou nevyhráli. Od nás vyhrál jenom ten kluk, co šel první, jinak nikdo. Samozřejmě mu to přeju, ale jsem na sebe neštvaná, že jsem to nezvládla tak, jak jsem měla v plánu. Pak za náma přišly obě učitelky (byly tam s náma 2) a ptaly se nás:,, Nejste smutní, že ne?" Všichni jsme odpověděli, že ne, ale já jsem si myslela:,,Smutní ne, ale nas***ní jo." Opravdu, bylo mi to líto. A pořád je! Pak jsme jeli do cukrárny, aby jsme oslavili kamarádův úspěch a pak rovnou DOMŮ!!

Zdivočelá země

8. dubna 2012 v 13:36 | Sabča |  Seriály

Martin Dejdar - Antonín Maděra
Jana Hubinská - Ilona
Jiří Langmajer - Cassidy
Jakub Zdeněk - Harry
Radim Kalvoda - Bill
Jan Teplý ml. - Kérly
Markéta Hrubešová - Alena
Zbyněk Fryc - Smile
Oldřich Vlach - Brabenec
Stanislav Tříska - Hrstka
Tomáš Hanák - StB 1
Milan Duchek - StB 2
Zdena Sajfertová - sekretářka
Radek Holub - Hejl
Claudia Vašeková - Evička
Jiří Kodeš - Víšek
Pavel Nový - Knír
Viola Zinková - babička
Josef Somr - Holubec
Oldřich Navrátil - Fojtík
Aleš Spurný - Rendy
Pavlína Mourková - Zikmundová
Kamil Halbich - Svěrka


Plavecké závody - Přerov

4. dubna 2012 v 17:02 | Sabča |  Co je nového...?

Dneska jsem byla na svých (bohužel) posledních plaveckých závodech. V Přerově. Jela jsem tam s učitelkou a dalšíma 3 kámošema ze školy.... vlakem. Z vlaku jsme šli na MHD, a ta nás odvezla ke krytému bazénu na kterém se ty závody konaly. Bylo tam strašně moc lidí, takže s medailí jsem se loučila už na začátku. I přesto jsem však tiše doufala, že nějakou vyhraju. Když jsme přišli k tomu bazénu, všimla jsem si svýho kamaráda, kterej někdy taky jezdí závodit. Pozdravili jsme se a dobře si pokecali. Pak nás zavolali pořadatelé, aby závody mohli zahájit. Tak jsme šli za nima, oni nás přivítali a dokonce nám pustili i státní hymnu:o) Potom jsme šli zpátky a začal první závod. V tom plaval jeden kluk z naší školy. Samozřejmě jsme mu fandili, ale to jaksi nepomohlo, protože měl strašně silný soupeře. Pak se plavalo dál až došla řada hned na dva naše kluky. Taky se moc snažili, ale taky se jim to nepovedlo. No a za chvíli na to jsem šla plavat já: vešla jsem do vody a spolu s ostatníma holkama počkala na hvizd rozhodčího. Když nám to odstartoval, plavaly jsme. Učitelka i kluci běhali kolem bazénu a fandili mi. Bohužel, ani mně štěstí nepřálo a moje soupeřky byly prostě rychlejší. Celkem mně to zklamalo, ale co už se dalo dělat? Vylezla jsem z bazénu, sotva jsem popadala dech a sedla si zpátky za kámošem, který se připravoval na svůj závod. Tak jsem ho povzbudila a šel na to. Ty závody byly dneska nějaký ,,zakletý", protože ani tomuhle kamarádovi se to nepodařilo. Makali jsme ze všech sil, bolely nás ruce, ale medaili nemá nikdo z nás. Mně to obzvlášť se***, protože jak jsem už řekla, byly to moje poslední závody. Učitelka na nás fakt dřela. Kdyby to šlo, snad bych jí dala ty medaile, který se mi za celou dobu povedlo vyhrát. Protože to ona ze mně udělala pořádnýho plavce!!!


moje poslední závody se (mi) bohužel nepovedly.Zamračený