Prosinec 2011

Pozastavuju

21. prosince 2011 v 15:26 | Sabča |  O mně a o blogu
Pro velice vážný důvod pozastavuju svůj blog na dobu neurčitou!

Lou Fanánek Hágen - autogram

20. prosince 2011 v 16:02 | Sabča |  Podpisy slavných

Zpěvák, frontman skupiny 3 Sestry ( Aida, Nouzovej východ, Pumpa, Lázničky)

Za tuhle fotku bych chtěla poděkovat svému kamarádovi, který byl tak hodný a přivezl mi ji z jednoho koncertu. Díky, Zdendo! :o)

Václav Kopta - autogram

20. prosince 2011 v 15:55 | Sabča |  Podpisy slavných


Herec (Sněženky a machři, Mr. GS)

Christmas 2011

16. prosince 2011 v 7:56 | Sabča |  Různé články, zajímavosti
Pokud možno krásné Vánoční svátky
a vše nejlepší v novém roce 2012
přeje všem svým věrným čtenářům majitelka tohoto blogu - Sabča.

Popelka : Kouzelný muzikál na ledě - Zlín

4. prosince 2011 v 13:38 | Sabča |  Co je nového...?

Včera jsem opět byla na jednom muzikálu na ledě. Jela jsem s mamkou, taťkou, ségrou, sestřenkou a oběma jejími dětmi do Zlína na Popelku.... Mělo to být podobné jako Mrazík, na kterém jsme byli cca před rokem, ale mně se zdálo, že Popelka byla uplně jiná a o moc lepší!
Do Zlína jsme dorazili asi hodinu před začátkem vystoupení a tak jsme se dohodli, že si půjdeme ještě něco koupit. Stánek byl hned ve vchodu na zimní stadion, takže jsme tam šli a poprosili jsme prodavačku o program a plakáty. Samozřejmě nám to hned dala a popřála nám, aby se nám to moc líbilo. Já jsem se jí pak ještě zeptala, jestli tu budou i Martin Dejdar s Pepou Vojtkem, kteří v Popelce taky účinkují, ale ona mi řekla, že tu dnes není ani jeden z nich. To mně strašně zklamalo, protože jsem se na ně už dlouho těšila. Hlavně na Martina. Co se dalo dělat? Zas jsem měla smůlu! Pokračovala jsem v cestě dál, za našima až jsme došli přímo na ten stadion. Našli jsme si svoje místa a čekali, než představení začne. Měli jsme s sebou i deku, polštáře a čaj na zahřátí, ale moc jsme to nepotřebovali, protože tam zas taková zima nebyla.... A než jsme se nadáli už to začalo : Na ledě se objevil Martin Pošta, jako skřítek a ten nás celou pohádkou jakoby provázel. Potom ho tam vystřídali krasobruslaři z celosvětové revue, kteří byli opravdu vynikající. Předváděli různé salta, přemety a jiné akrobatické věci, což loni na Mrazíkovi nebylo ani náhodou. Z herců jsme viděli třeba Hanku Křížkovou, Dalibora Gondíka, Leonu Černou, Milana Drobného, Pavla Handla nebo už zmíňovaného Martina Poštu, kteří samozřejmě nebruslili, ale ,,běhali po praktikáblech", jak řekla Hanka Křížková v nějakém rozhovoru. Je sice blbý, že tam měli strašně málo prostoru, ale i tak si s tím poradili. Děj pohádky snad ani psát nebudu, zná ho přece každé malé dítě! Co ale napsat musím, je to, že jsme všichni přijeli domů velice nadšení. Moc se jim to povedlo......kam se na tohleto hrabe celej Mrazík?