Česko:Španělsko

8. října 2011 v 0:07 | Sabča |  Fotbal

Včerejší náš zápas proti Španělsku opravdu za moc nestál - byl plnej chyb, zbytečných faulů a možná trošku i obav ze soupeře, protože to Španělsko je fakt silný....

Přišla jsem ke konci poločasu a uslyšela tátu, jak potichu nadává. Ptala jsem se ho, co je a on mi řekl, že prohráváme 2:0. To mně taky naštvalo!! Sedla jsem si do křesla a začala to pozorně sledovat. Bylo tam spoustu mladých nováčků, na které jsem docela spoléhala a taky můj ,,kůň" Tomáš Rosický, kterého mám nejradši, takže mu i nejvíc věřím. No ale včera se nám vůbec nedařilo, asi bylo něco špatného ve vzduchu. Už na začátku zápasu nám Španělé dali dvě branky a.....byli prostě znatelně silnější než my, (bohužel). I když jsme měli taky šance na gol. Třeba Milan Baroš! Ten by to mohl i proměnit, ale zapoměl přihrát Tomášovi Rosickému, který stál před soupeřovou brankou uplně sám. Nebo Daniel Pudil.....ten se taky mohl trefit, ale než vystřelil, míč mu vzal španělský útočník. No už se nedá nic dělat!
Samozřejmě došlo i na fauly: náš Tomáš Hubschmann zranil nějakého španělského hráče, když se ho snažil obehrát o míč. Doktor ho musel ošetřit a pomoct mu na tribuny. Potom ho vystřídal někdo jiný a zápas pokračoval dál. Už ale bez jediné branky. Skončilo to za stavu 2:0 pro Španěle, ale to nevadí, příště to snad bude lepší.

Boys, never mind!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakej máš mobil?

LG 10.3% (4)
Nokia 41% (16)
Sony Ericson 7.7% (3)
Simens 7.7% (3)
Samsung 20.5% (8)
Motorola 2.6% (1)
jinej 10.3% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama