Únor 2011

FanáneK

28. února 2011 v 15:58 | Sabča |  Tři Sestry


Tři sestry - live

22. února 2011 v 15:13 | sabča |  Tři Sestry
3 sestry live-

Téma týdne:(ANTI)Rasismus

15. února 2011 v 10:02 | sabča |  Různé články, zajímavosti

Je tu opět celkem zajímavé téma týdne. Tentokrát v něm jde o rasismus. Článek o rasismu jsem chtěla napsat už dřív, ale teďka se to hodí víc:
Takže RASISMUS - to je podle mně věc, která nikdy neměla vzniknout, protože je to totální blbost ,vyznávat jenom svoji rasu a nepřipustit si, že takových ras je na světě mnohem mnohem víc. To by to tu asi bylo o ničem, kdyby všichni lidi vypadali uplně stejně (měli stejnou barvu kůže, stejný vlasy, oči atd.) Nikdy nepochopím jak třeba běloch může napadnout černocha jenom kvůli tomu, jak vypadá. Nebo proč tolik lidí nesnáší Romy - přitom někteří jsou uplně v pohodě. Věcem jako je rasismus opravdu nerozumím a chci aby tu už prostě nebyly (pokud je to možný).
Já bych se s někým kdo má jinou pleť klidně skamarádila, kdyby byl hodnej a rozuměli by jsme si.Taky proč ne? Mně o barvu pleti vůbec nejde....Ať je třeba modrej -je to taky člověk a má stejný práva a povinnosti jako já.
Proto nechápu o co těm rasistům vlastně jde!!!

♦Eclipse - Film♦

5. února 2011 v 21:45 | sabča |  Twilight sága
bella and jake
Bella (Kristen Stewart) s Edwardem (Roberto Pattinson) si na louce domlouvají svatbu, ale Bella má pro to podmínku : chce, aby jí Edward přeměnil. Ten se jí to snažil rozmluvit, ale nepovedlo se mu to. Potom jeli za Charliem (Billy Bruke) do jeho policejní kanceláře, ale museli na něj počkat, protože za ním ještě přišli dva manželé s tím, že už dlouho nemůžou najít syna. Jak to Charlie vyřešil, šel ven, protože si všiml, že tam stojí Bella. Nečekal, že tam s ní bude i Edward, takže na něj byl naštvaný, že jí všude vodí a řekl mu, že Bella musí domů. Na druhý den Charlie odpustil Belle domácí vězení, ale pořád nechtěl, aby tak často byla s Edwardem, Řekl jí tedy, ať se jede podívat zaboj Jacobem (Taylor Lautner). Bella otce poslechla a za Jacobem skutečně jela.Ten jí pozval na táborák, protože chtěl, aby si vyslechla historii jejich kmene. Poznala tam taky Setha (Bob Stewart) a Leah (Julia Jonas),kteří se k vlkům nově připojili. Jakmile se Bella vrátila domů, přišel za ní Edward a řekl jí, že v jejich domě někdo byl, ale pořád nemůže přijít na to kdo. Alice (Ashely Gereene) ve své vizi nikoho známého neviděla. Bella se domnívala, že by to mohla být Victorie (Brice Dallas). Brzy se zjistí, že to Victorie opravdu byla a že si vytváří partu novorozených upírů, aby Bellu společně zabili. To si Cullenovi nechtějí nechat líbit a začínají trénovat na boj, který určitě brzy nastane. Přidali se k nim taky vlci, aby to měli snadnější. Jasper (Jackson Rathbone) byl v přápravě na boj ten hlavní, protože dřív trénoval novorozené upíry. Bella jim chtěla pomoc, ale Edward jí řekl, že by to pro ní bylo moc nebezpečné. Tak šla s Jacobem na tábořiště, kde za nima pak přišel i Edward. S Jacobem se trochu pohádali, ale pak toho nechali, protože Bella potřebovala spát. Na druhý den už boje začaly. Victorie vystopovala Edwarda, takže věděla kam má jít. Přivedla s sebou i posilu Rileyho (Xavier Samuel), což byl novorozený upír. Oba začali bojovat proti Edwardovi a když Bella viděla, že to začíná být zlé, odvrátila jejich pozornost- vlastní krví. Riley s Victorií ucítili čerstvou krev a chtěli se vrhnout na Bellu. Edward využil jejich nepozornosti a oba je zabil. Na druhé straně od tábořiště se taky bojovalo. Přidal se i Jacob, který tam stačil doběhnout. Edward a Bella tam pak taky společně došli a ostatním řekli, jak tam všechno probíhalo. Když v tom uslyší Jacobův bolestný výkřik - zranil ho novorozený upír. Embry, Paul a Sam ho odnesli domů, kde ho ošetřil Carlisle (Peter Facinelli) Jacobovo zranění nebylo tak vážné, protože je vlkodlak a vlkodlakům se rány rychle hojí.