Říjen 2010

L.F.Hágen

31. října 2010 v 18:58 | sabča |  Tři Sestry
lou


Tomáš Rosický - autogram

26. října 2010 v 17:12 | Sabča |  Podpisy slavných
fotbalista

Petr Čech - autogram

26. října 2010 v 17:11 | Sabča |  Podpisy slavných
fotbalový brankář

Fanánek

25. října 2010 v 18:33 | Sabča |  Tři Sestry

Charlie Straight - autogram

21. října 2010 v 19:43 | Sabča |  Podpisy slavných

Hudební skupina (Your House, Platonic Johny, Love factory)

Doktor od jezera hrochů

14. října 2010 v 19:54 | Sabča |  Filmy

Doktor Čenda Dobešek (Jaroslav Šmíd) byl ke svým pacientům vždycky moc hodný. A právě to se nelíbilo jeho tchýni (Eva Holubová) a manželce Zuzaně. Každý na něho totiž zvonil klidně i ve 4 hodiny ráno, když mu bylo zle. Čenda pokaždé šel za pacientem až do jeho pokoje a nechtěl ani korunu. Jeho tchýně mu vyčítala, že každý už byl u moře, koupil si drahý byt, jenom Čenda je chudý. Sotva došel do práce zeptal se sestřičky jak, by si mohl přijít k pěnězům. Ta mu řekla, že neví, ale že by mu klidně půjčila....Ale tolik, kolik Čenda potřebuje sestřička nemá. V poledne šel Čenda na oběd a potkal kolegu Karla Pištěláka (Jiří Langmajer). Taky se ho ptal. Odpověděl mu, že ministerstvo Čendu vybralo, aby letěl na rok pracovně do Afriky k jezeru hrochů. Čenda Karlovi řekl, že nikam nepoletí, protože se bojí letadel. Karel ho uklidnil a řekl mu, že mu na cestu zařídil doprovod. Když už nastal Čendovi jeho velký den bál se víc než před tím : do letadla nechtěl a křičel, že má strach. V tom ale uviděl Karla jak vede Lenku - to byl právě ten doprovod. Po dlouhém přemlouvání Čenda do letadla nakonec vešel. Druhý den ráno už byl v Africe. Tam na něho čekal správce Venda Maňásek, který byl Čech. Řekl Čendovi, aby si nastoupil do jeho auta, že ho odveze na místo kde bude bydlet. Cestou mu vyprávěl jaká zvířata v Africe žijí a že nějakého černocha uštkla Mamba,tak si uřízl nohu....Když už byli na místě všichni Čendu s nadšením vítali. Sestřička zvaná Makaron mu ukázala jeho nový dům a dokonce mu připravila i postel....Ráno se Čenda holil, ale nevšiml si, že kolem něho leze had - tak byl v klidu. Za chvíli ho ale ten had kousl do pr***le a Čenda si myslel ž je to Mamba. Vzal žiletku a řízl se tam. Když došel Venda s ostatníma sestřičkama nestačili se divit ,,Doktor si uřízl prdel!" Ošetřili ho a dporovodili na letadlo, kterým odletěl domů. Karel Pištělák pro něj poslal sanitku, aby ho odvezla do nemocnice. Doma už to taky všichni věděli. Zuzana byla naštvaná a její máma taky. Čenda ležel v nemocnici, kde se seznámil s dalšíma pacientama. Ti mu záviděli jeho návštěvy : pokaždé za ním došla nějaká ženská. Ale jeho manželka došla až poslední a řekla mu, že se s ním chce kvůli zatím ženatému Karlovi rozvést. Čendu to ovšem nijak nemrzelo, protože byl už dlouho zamilovaný do krásné Lenky, která s ním byla v letadle. Rozvést se samozřejmě chtěl i Karel, ale bál se to oznámit své ženě (Adéla Gondíková), protože ta o jeho vztahu se Zuzanou nevěděla. Zuzana to řekla své mámě a ta jí poradila, aby za Karlovou manželkou zašla sama a všechno jí řekla. Učinila tak, ale místo odpovědi si od ní odnesla obrovský výprask. A Karel? Ten ze strachu ze své budoucí tchýně odletěl také do Afriky.

Česko:Skotsko

9. října 2010 v 9:01 | sabča |  Fotbal

Jak už všichni určitě víte,bude fotbalové Euro 2012 a včera se hrál zápas. Hrálli jsme my a Skotsko.Vzhledem k tomu,že jsem tenhle zápas neviděla, nevím jak naši hráli,ale můj táta mi říkal,že se všichni snažili - hlavně Tomáš Rosický (který se ostatně snaží pořád).Prý to bylo dost napínavý,ale nakonec jsme Skoty porazili 1:0. Náš gol dal v druhé půlce zápasu hlavičkou Hubník a právě tím nám zajistil výhru.
Našim jsem věřila,že Skoty porazí,bohužel jsem to neviděla v televizi,ale sledovala jsem to po internetu. Sice jsem ze začátku měla trochu obavy,když tam psali,že v první půlce je stav 0:0,ale pak pro mně byla dost dobrá zpráva zjistit,že jsme je nakonec dokázali porazit hlavně zásluhou Hubníka,který dal branku hlavou.
Tak budeme fadit dál,aby jsme se dostali až do samotného finále Eura 2012 a tam vyhráli.
GO,GO ČEŠI,GO!!!