☻Tři Sestry☻

23. září 2010 v 16:57 | Sabča |  Tři Sestry
Kapela Tři Sestry funguje od roku 1985. Tvoří ji 8 členů: Lou Fanánek Hágen (zpěv), Zdeněk Petr (kytara), Franta Vrána (bicí), Tomáš Doležel - Ing.Magor (kytara), ,,Supice" (harmonika), Franta Kacefírek (housle), Ronald Seitl (kytara) a Martin Roušar - Jaroušek (saxofon). Vydali už nespočet CDček a jsou oblíbení nejen v Česku ale i na Slovensku. Nejznámější člen této kapely je zpěvák a textař Fanánek, který napsal písničky jak pro ,,Sestry" tak třeba pro Maxim Turbulenc nebo Lucii Bílou. Je autorem i různých muzikálových textů a textů k seriálu Šmoulové. Ale jeho největší díla mají samozřejmě Tři Sestry. Pisničky: Něco se musí stát, Aida, Pumpa, Léto, Modlitba pro partu nebo Mexico zná už skoro každý.
Nutno říct, že Fanánek zpívá někdy i s kapelou Synové Výčepu a to proto že zastupuje kamaráda a jejich bývalého zpěváka Františka Sahulu, který byl opravdu brutálně zavražděn u jednoho pražského baru.
Hudební žánr: Punkrock


Jak už asi dobře víte,tohle je František Sahula († 45).Zavraždili ho v květnu 2008 nějací dva mladí kluci, kteří jsou teď za to (jenom) na 15 let ve vězení.

Na někoho jako byl on se nezapomíná!
S bohem, Franto!!Plačící
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama