Červenec 2010

1.Pozastavení!

25. července 2010 v 17:29 | Sabča |  O mně a o blogu
Musím pozastavit svůj blog. Za tu dobu,co ho mám jsem to ještě nikdy neudělala,ale teďka fakt musím. Někteří to ví proč (že,Zdendo),někteří ne. Ale moc bych to tu nerozebírala....Pozastavení bude trvat asi 6-8 týdnů,to přesně ještě nevím:-(Je mi to líto, omlouvám se všem mým SB a návštěvníkům blogu.
PS:Nemyslete si,že jedu na dovolenou...!!
Tak se mějte,hlavně užívejte prázdniny,ty ať vám nikdo a nic nepokazí a buďte trpěliví. Blog potom zase rozjedu,možná budu dávat i víc článků. To záleží,jak čas dovolí! AHOJ

ZOOpark, Dinopark - Vyškov

24. července 2010 v 18:45 | Sabča |  Co je nového...?
dinoš
Dneska jsme byli na výletě ve Vyškově. Byla jsem tam já, mamka, moje malá ségra, starší sestřenka a její dvě děti. Jeli jsme vlakem. Přesněji jsme jeli do ZOOparku a Dinoparku. Bylo to už dlouho plánovaný, ale vyšlo to až dneska. Vstali jsme asi po 7 hodině, mamka jela pro sestřenku s děckama, pak se vrátila pro nás a všichni jsme šli na vlak .Překvapivě neměl ani zpoždění, takže všechno vycházelo podle plánu. Cestou jsme spotřebovali veškeré naše zásoby, takže malí měli po příjezdu hlad - nebo spíš chuť. Jídlo, to ale mohlo počkat. Napřed jsme šli do ZOO. Bylo to tam celkem zajímavý. Hlavně velbloudi a králíci....Sestřenka samozřejmě všechno musela fotit a dobře ví, jak focení nesnáším, proto na mně furt volala: ,,Sabčo, stoupni si k té krávě, nebo co to je"! Sabčo, běž tam k tomu psovi"! Co mi zbylo ...šla jsem. Pak jsme šli už na to jídlo a po jídle jsme jeli vláčkem do Dinoparku. Byla to makačka než jsme se prodrali tím davem, ale dostali jsme se tam .Je dobrý, že to jede přes celý město, takže jsme mohli mávat lidem okolo a kdo nebyl místní, na to jen hleděl ...Jak jsme dojeli, začala naše prohlídka Dinoparku. Dinosaurů tam bylo tak moc, že jsme ani nevěděli, kam jít napřed. No, obešli jsme to celý dokolečka, vyfotili jsme si to a pak šli do bufetů (přímo v tom Dinoparku) .Malí si všimli, že tam poblíž dělají i tetování, takže to okamžitě chtěli. Tak jim to mamka zaplatila, aby se jim ulevilo, no a potom se šlo do 3D kina. Já jsem tam ještě nikdy nebyla, tak jsem moc nevěděla co od toho mám čekat...ale jo, líbilo se mi to. Pak jsme si sedli na lavičku a čekali jsme na vláček aby nás odvezl zase zpátky do ZOO. Z tama jsme šli rovnou do restaurace, kterou už do smrti nechci ani vidět! Sestřenka s mamkou si daly hermelín a brambory.....donesli jim to. Já jsem si s děckama dala pizzu, protože byla dost velká a oni by to stejně nesnědli. Na tu jsme museli čekat hodinu dobře, než nám ji někdo donese...Když už jsme se dočkali, rychle to snědli, zaplatili jsme a šli už na vlak, kterým jsme pak odjeli zpátky domů.

dinopark-vyškov


V Dinoparku je to opravdu super! Jsou tam dokonce i nějací noví dinosauři! Určitě tam zajeďte! Je tam sranda a budete mít hezký zážitky.Dinopark je: v Brně, Vyškově, nově v Ostravě, Bratislavě a v Plzni......Usmívající se

Koupaliště - Rusava

17. července 2010 v 12:08 | Sabča |  Co je nového...?
rusava
Tak jak už bývá "zvykem" opět jsme se jeli s tetou, strejdou a sestřenkou koupat. Tentokrát na Rusavu. Zase jsme jeli autem ale jenom 4. Moje ségra nejela, byla totiž na dětském táboře.
Mája (sestřenka) pro mně došla a řekla mi, že musíme počkat na strejdu, protože si něco zapoměl. Potom přijel,"naložil" nás do auta a jelo se ještě pro tetu. Jak už jsme byli komplet, jeli jsme směr Rusava. V autě bylo nehorázné vedro, o to víc jsme se těšili do vody. Když jsme už konečně dojeli na místo, museli jsme si vystát celkem dlouhou frontu, aby jsme zaplatili vstupný. Potom jsme šli vyhlédnout místo na které by jsme si mohli dát věci...no a pak hurá do vody!! Byla pěkně čistá a teplá - jenom ten první moment byl nejhroší...Chvilku jsme si zaplavali a potom jsme já, Mája a strejda šli na naše oblíbené tobogány. Dalo to celkem zabrat, než jsme se tam dostali, protože tam bylo dost schodů. Když jsme už byli nahoře tak jsme pěkně jeden po druhém sjeli zase dolů, kde čekala teta a všechny nás fotila. Říká tomu,,fotodokumentace"! Když jsme tam byli moc dlouho, teta říkala, že půjdem do bufetu a dáme si tam zmrzku a něco na pití. No dobře. Vylezli jsme z vody, šli do toho bufetu a předběhli pár lidí, aby jsme byli dřív. My jsme si dali tu zmrzku, teta kávu a strejda colu, protože řídil. Potom jsme šli ještě tak hodinku do vody a poté na oběd. Jeli jsme do nějaké restaurace, kde se mi moc líbilo. Byla tam super obsluha a vařili tam taky skvěle...jenom toho dávali zbytečně moc! Já a Mája jsme si daly maso a hranolky a teta se strejdou nějakou omáčku. Jak jsme dojedli, tak jsme si ještě povídali, ale došla tam nějaká rodinka na oslavu, protože jejich babička měla 70tiny. Nechtěli jsme tam už moc otravovat a narušovat oslavu ,tak jsme jeli zpátky na koupaliště (měli jsme návratný lístek). Dojeli jsme tam a já jsem strejdovi ze srandy řekla, že bych se tam klidně vrátila a on mi na to odpověděl : Tož urvi nejaký kvítko, vrátíme se a popřejem té babce, co tam byla! Teta ale řekla ať se jdem s Májou ještě koupat, že zachvilku pojedem domů. Tak jsme šly. Po nějaké té půlhodince na nás volal strejda, že už jedeme. V klidu jsme se osušili, šli do auta no a pak už se vrátili na zpět domů.
bazén:)

Bylo to tam strašně moc hezký!! Všichni jsme si to moc užiliSmějící se

skupina Nevím - autogram

16. července 2010 v 9:17 | Sabča |  Podpisy slavných
Hudební skupina (Černobílá, Doufám, Klesáme padáme)

Eclipse: kino Nadsklepí Kroměříž

9. července 2010 v 20:41 | Sabča |  Co je nového...?
Dneska jsem byla v kině na třetím díle Twilight ságy - Eclipse a musím říct, že to bylo fakt KRÁSNÝ. Sice je to trochu jiné než knižka, ale to mi vůbec nevadí...
Do kina mně šla doprovodit moje mamka, aby jim tam řekla, že jsem starší 12ti let (to byla podmínka). Pak odešla a já jsem spolu s dalšími nevštěvníky čekala až nás pustí dál. Uteklo to jak voda a uvaděčka nám řekla, že můžeme jít do sálu. Vybrala jsem si místo, tak abych dobře viděla, sedla jsem si a čekala než film začne. Překvapilo mně, že tam nebylo moc lidí, ale třeba na to někteří půjdou až teďka večer...Film začal a všichni už jsme koukali na plátno. Já jsem sice měla trochu problém se čtením titulků, (byly dost rychlé) ale jinak fajn. Jak už jsem říkala : Film byl vynikající! Obdivuju ty herce, že zvládli zahrát tak fyzicky náročné scény - podle mně si tam nejvíc mákl Taylor Lautner jakožto Jacob, Jackson Rathbone ,který hrál Jaspera, Bryce Dallas jako Victoria, Kellan Lutz (Emett) a všichni ti nováčci jako je třeba Bob Stewart, Xavier Samuel nebo Julia Jonas. Nad těma opravdu klobouk dolů! Nezklamal ani zkušený herec Peter Facinelli, jehož výkon mně fakt dostal - Carlislea zahrál na jedničku s hvězdičkou. Když to vezmu tak, že na natáčení neměli zrovna ty nejlepší podmínky, zvládli to úplně všichni. Ani jeden herec ze svojí role nevypadl. A co se týče scének, nejvíc se mi líbila asi ta, jak spolu byli Jacob, Edward a Bella ve staně a číhali na Victorii a Rileyho....to se moc povedlo! No ale víc už z filmu prozrazovat nebudu, protože o to nechci ošidit ty, kteří ho ještě neviděli. Fakt ale je, že jsem z kina odcházela nadšená - moc mně to bavilo od začátku až do konce!


Taylor Lautner - můj nejoblíbenější herec ze Stmívání!

Míša Nosková - autogram

8. července 2010 v 17:13 | Sabča |  Podpisy slavných
Zpěvačka, finalistka 2. řady Česko hledá SuperStar (Rock my live, Pro pár nic, No mercy)

Justin Bieber : Z chudáka megahvězda

3. července 2010 v 22:04 | Sabča |  Různé články, zajímavosti

Když byl Justin malý, rozvedli se mu rodiče (pak o tom složil písničku Down To The Earth) a on zůstal s mámou. Bydlel s ní v pronajatém domě a něměli skoro žádné peníze. Ostatní děti se mu smály, protože neměl tak pěkné oblečení, jako ony, že nemá ani hokejku (když si ji pujčil, chodil hrát hokej) a že byl moc malý. Když Justinovi bylo 13 let, naučil se sám hrát na kytaru, kterou mu někdo pujčil. Chodil PRÝ hrát a zpívat před kanadské divadlo a právě tím se snažil vydělat sobě a své mámě nějaké peníze. Tak to šlo hodně dlouhou dobu až si mohli Justin s mámou zaplatit první společnou dovolenou. Justin pořád rád zpíval, tak ho jeho máma přihlásila do hudební soutěže. Jenže nemohla být u toho, tak dal Justin svoje videa na Youtube. Tam je viděl nějaký producent, takže si Justina pozval k sobě a řekl mu, že zpívá moc hezky. Seznámil se i s řadou zpěváků např. s Akonem, J.Timberlakem, Usherem atd. Ti Justinovi zaplatili nahrávaci studio ve kterém si skládal svoje písničky a zpíval. Po nějaké době Justin natočil svůj první klip One Time a tak se o něm dozvěděl celý svět. Teď Justin jezdí po koncertech, má spoustu fanynek a vydělává si slušné peníze. Sám ale řekl:,,Nikdy nezapomenu na to, čím jsem si musel projít!" Je to jako pohádka se šťastným koncem, ale prý je to pravda!

Aspoň vidíme, že i tolik obdivovaný celebrity jako je Justin mají taky svoje problémy...Justin to všechno zvládl fakt dobře a musím říct, že tak jak on bych to já nezvládla ani náhodou!!!!!!
You are very good, Justin!!Usmívající se

Martin Chodúr - autogram

1. července 2010 v 14:51 | Sabča |  Podpisy slavných
Zpěvák, finalista (vítěz) 1 řady ČS SuperStar (Let's Celebrite, Vím jak to je, You got me)