Březen 2010

Děti noci

29. března 2010 v 18:06 | Sabča |  Filmy
Holka zvaná,,Afinka"(Martha Issová) nikdy neměla zrovna moc štěstí. Její kluk Míra (Jan Dolanský) jí podvádí s jinou a v práci se jí taky moc nedaří. V tom ale potká Ubryho (Jirka Mádl), který by jí docela chtěl. Ale ,,Afinka" byla naštvaná na celý svět, tak Ubrymu řekla, aby jí nechal už být. Ubry ale dobře věděl, že v tom má prsty Míra. Tak šel za ním a všechno mu řekl. Míra se za to oběma chtěl pomstít, tak napadl obchod, kde,,Afinka" pracovala. Chtěl po ní peníze, jenže ona mu je odmítla dát, tak si je vzal sám. Svojí /teď už/ bývalé holce při tom něco udělal s rukou a utekl. Jak se ,,Afinka" vracela z práce, potkala Ubryho a ten se jí okamžitě ptal, co má s rukou.,,Afinka" mu řekla, že někdo napadl její obchod, ale že neví, kdo to byl. Všichni nad tím dlouho přemýšleli, až Ubryho napadlo, že by to mohl být Míra. Šel za ním a čekal, až se mu přizná. Až se jeho přiznání konečně dočkal porval se s ním. Jak potom uviděl,,Afinku" všechno jí řekl, ale ona na něho byla kvůli té jeho bitce s Mirou naštvaná. O pár dnů později Ubryho potkala u potoka. Sedla si k němu a začala si s ním povídat. Ubry jí řekl že jí miluje. Ale ,,Afinka" mu to nevěřila.Tak Ubry vstal a odešel. ,,Afinka" na něho volala aby se vrátil, ale to už jí Ubry neslyšel. Tak se za ním rozběhla a jak ho dohnala, omluvila se mu a slíbila, že už na něho taková nikdy nebude. Ubry jí odpustil a pozval jí do baru na panáka. ,,Afinka" mu ale řekla, že tam bude i Míra s jeho holkou. Ubry jí na to odpověděl, že mu to nevadí a že si můžou dát všichni čtyři spolu.,,Afinka" sice moc nadšená nebyla, ale protože věděla, že tam s ní jde Ubry, tak nakonec šla taky. V baru se všichni bavili, až ,,Afinka" řekla Ubrymu že by s ním chtěla tančit. Ubry byl nadšený a s ,,Afinkou" bez váhání šel přímo na plac. Když už tančili dešlí dobu,Afinka" Ubrymu řekla, že ho miluje stejně jako on jí. Ubryho to potěšilo a od teďka spolu už chodí.

TOM kaulitz

27. března 2010 v 18:25 | Sabča |  Tokio Hotel
toM

Březen - měsíc knihy a internetu

21. března 2010 v 12:35 | Sabča |  Co je nového...?
my favourite book
Jak to vidím já:
Tak když je ten březen - měsíc knihy a internetu, musím říct, že já mezi vášnivé čtenáře rozhodně nepatřím.... Ale jedna z mála knížek, která mě opravdu zaujala se jmenuje Rozbřesk (Breaking Down). Nemyslím si, že je potřeba to tady nějak rozsáhle představovat - je to knížka, která má asi 680 stránek a napsala jí podle mně ta nejlepší spisovatelka - Stephanie Meyerová. Knížka je prostě 4tý díl volného pokračování ságy Stmívání. Pro ty, kteří Rozbřesk nečetli, musím říct, že je fakt výborně napsaný a provedený...:o)
A internet... tak to je můj největší koniček ze všech. Trávím u něj skoro všechen svůj volný čas, protože mně to baví. Baví mě psát, povídat si s kamarádama a hodně dalších věcí, které se dají po netu dělat...Je to taková moje každodenní zábava, trvající už něco přes dva roky. Dřív jsem totiž internet bohužel neměla.
Teď bych se ještě vrátila k těm knížkám a různým spisovatelům : Jako děcko z první třídy jsem měla ráda Jiřího Žáčka a Josefa Václava Sládka. To jsou snad jediní spisovatelé, jejichž pohádky jsem četla, aniž by mně k tomu někdo musel nutit. Teď už se mi líbí hlavně knížky paní spisovatelky Meyerové, protože ta je opravdu ze všech NEJ!

Michael Foret - autogram

4. března 2010 v 16:20 | sabča |  Podpisy slavných


Zpěvák, finalista 2. řady Česko hledá SuperStar (Já už to vím, Expert, Tisíckrát)