Únor 2010

Yuto Miyazawa - nejmladší kytarista

28. února 2010 v 22:32 | Sabča |  Různé články, zajímavosti
mistr
yut o
Tomuhle japonskému klukovi, Yutovi je jenom devět let a už perfektně ovládá hraní na kytaru. Jeho velkým vzorem je nejlepší Britský metalový zpěvák Ozzy Osbourne (61) (chlapeček má vkus) ,proto hraje a někdy taky zpívá jeho písničky...například Mr. Crowley, Crazy Train a spoustu dalších. Vystupoval už i v televizi, kde hrál Crazy Train. Jak své vystoupení dokončil, přišel za ním ze zákulisí Ozzy a zeptal se ho, jestli by s ním nechtěl hrát na některých jeho koncertech. Malý Yuto jeho nabídku bez váhání přijal, takže s ním teď někdy hraje.

Krátké video ze zmíňovaného televizního pořadu najdete na YouTube

Podle mně je ten kluk dobrej. Na to že je mu jenom devět let hraje výborně .Má obrovský talent a taky štěstí na lidi, protože hrát s Ozzym Osbournem před několika tisícovým davem se nepovede jen tak někomu...Ale ať si to chlapec užije - přece jenom si to zaslouží!


Zimní olympijské hry 2010

15. února 2010 v 16:54 | Sabča |  Různé články, zajímavosti
Před nedávnem začaly ve Vancouveru zimní olympijské hry .Nás jako Čechy reprezentuje celkem 70 sportovců. Začátek letošní olympiády se nám dobře vydařil, protože jsme získali zlatou medaili. O tu se nám postarala rychlobruslařka Martina Sáblíková, která předevčírem vyhrála závod(asi) na 300 metrů. No ale uvidíme, jak to bude pokračovat dál. Celé to teprve začalo. Mně se ze všech českých reprezentantů nejvíc líbí skokan na lyžích Jakub Janda. Je to rekordman a nějaké zlato by přece jenom přivézt mohl. No prostě mu věřím, že aspoň něco vyhraje. Třeba jenom bronz, když by na tolik vytoužené zlato nedosáhl. A teď co je horší věc: Na ZOH 2010 zemřel jeden sáňkař, protože dráha na sáňkování byla údajně moc rychlá a nebezpečná. Proto se prý ostatní sáňkaři teď bojí jezdit a někteří dokonce říkají, že tohle je jejich poslední olympiáda. Tak snad už to bude pokračovat bez vážnějších následků, protože je fakt škoda, že ten sáňkař chudák umřel. I když naštěstí nebyl náš, je mi ho celkem líto....
Jinak asi 19.února v 7 hodin večer bude závodit Jakub Janda, tak se dívejte na TV, nebo to sledujte po netu, aby jste viděli ,(jak bere zlato).


16.února 2010

Naše medaile a úspěchy:
Martina Sáblíková (rychlobruslení)- zlato
Lukáš Bauer (běh na lyžích)- bronz
hokejová reprezentace-vítězství nad Slovenskem 3:1
skokani na lyžích-postup do finále
hokejová reprezentace-vítezství nad Lotyšskem 5:2
Martina Sáblíková (rychlobruslení)-bronz
Běžkaři/Lukáš Bauer atd./-bronz
Martina Sáblíková(rychlobruslení)-zlato
Šárka Záhrobská (lyžování)-bronz


Valentine's Day

14. února 2010 v 8:04 | sabča |  Různé články, zajímavostiPřeji vám všem KRÁSNÉHO VALENTÝNA!

Ondřej Ruml - autogram

10. února 2010 v 15:24 | sabča |  Podpisy slavných

Zpěvák,Finalista soutěže X Factor (Don't warry,be happy)