Česko:Polsko

10. října 2009 v 23:07 | sabča |  Fotbal

KVALIFIKAČNÍ ZÁPAS

Tak dnešní náš zápas proti Polsku nezačal zrovna slavně, protože jsme přišli o výborného střelce a především hlavičkáře Jana Kollera, který bohužel opustil Českou reprezentaci se slovy ,,Už hrát nebudu,nechám to mladším!" Troufám si tvrdit, že to bylo celkem líto jak fanouškům tak hráčům i trenérovi protože přijít o tak dobrého hráče není zrovna ten nejlepší pocit. No ale už raděj k samotnému zápasu: I tady nastoupil Malý Mozart Tomáš Rosický, jenž všechny okouzlil svými nádhernými přihrávkami. Za jednu mu může poděkovat jeho jmenovec T.Necid ,který díky jeho ,,mozartovské" přihrávce dal druhou branku. Tu první dal dneska obzvláť sebevědomý Jaroslav Plašil, kterému se dařilo od samého začátku dnešního zápasu. Zato našim hostům se nepovedlo (naštěstí) ani jednou poslat míč za záda nejlepšího brankáře Petra Čecha, i když jsme měli kolikrát namále, ale Petr, který měl pro tento zápas kapitánskou pásku to vychytal uplně zlatě. Komentátoři taky museli sladovat fotbal v Bratislavě (přenos), kde hrálo Slovensko proti Slovinsku. To ale nedopadlo vůbec dobře, protože Slováci prohráli 0:2 a to ještě rozhodčí musel 3 minuty nadstavovat, protože se na bratislavském hřišti kvůli Slovinským fanouškům objevila nějaká pirotechnika nebo co. To se nedalo říct o Polských fanoušcích. Byli dnes uplně v klidu. Myslím si že jsme fandili hlasitěji než oni - z publika se stále ozývalo naše české,,my chceme gol! "Podpora našim hráčům fakt pomohla, protože jsme vyhráli 2:0 a oba dva goly jsme stihli dát na začátku druhého poločasu! Fotbal rychle skončil a už byla na řadě anketa Puma - hráč utkání. kterou vyhrál...TOMÁŠ ROSICKÝ!!!!!!!!! Určitě si to zasloužil, jelikož hrál dá se říct ze všech nejlíp (jako vždycky) a navíc se nám uzdravuje.I sami komentátoři řekli, že je minutu od minuty lepší a mají pravdu!! Tomáš byl je a bude fotbalový bůh!