Červenec 2009

Mr.GS

27. července 2009 v 16:02 | sabča |  Vtipy a podobné věci
♠ Rodina se nastěhuje do nového domu a táta ukazuje svému synovi z balkonu obchod se zvířaty. Až ho kluk zahlédne, tiše se zeptá:
Tati, mají tam i křečíky?
A táta na to:
Jo tam mají křečíky velký jak ludry!

♠ Co jste dělal, před tím než jste se stal majitelem erotického klubu?
Výpravčího.
Aháá, takže jste vypravoval vlaky do Hulína a do Kouřimi, jo?!

♠ Celá rodina sedí doma v obýváku, když v tom Milada řekne :
To vám jako vyhovuje? To se vám líbí nic nedělat a pořád tu jenom sedět na pr***li?
Otočí se na ní její manžel Jarda a odpoví ji :
Já jsem na ní zkoušel stát, ale moc to nešlo.

Tohle jsou vtipy dvou dobrých bavičů - Mistrů GS. Mně se ti borci docela líbí, protože mně dokážou vždycky strašně rozesmát Fakt!! Jsou prostě úžasní. Občas to sice trošku přeženou, ale oceňuju na nich, že si umí udělat srandu nejen z druhých, ale taky sami ze sebe!

Dovolená 2009

25. července 2009 v 9:50 | sabča |  Co je nového...?
Právě jsem se vrátila z dovolené.Byli jsme ve Frenštátu pod Radhoštěm a můžu říct,že se mi tam hrozně moc líbilo. Nejvíc mě překvapili pokoje,kde byla televize a hospoda,kde byl internet! Ne,žeby to bylo to nejdůležitější,ale bylo to překvápko,protože jsem tam nic takovýho nečekala. Byli jsme tam týden...Chodili jsme na výlety,třeba na rozhlednu( stačí),ve Štramberku jsme byli a taky jsme jezdili lanovkou. To byl fakt nezapomenutelnej zážitek. (ta lanovka) .Jídla jsme si museli udělat sami,protože tam dělali jenom snídaně a večeře s tím že děcko to stálo 80 Kč a dospělýho myslím že 100vku .Ale dobrý,to nebyla žádná katastrofa,až na to že mě ty jídla co mamka na rychlovku udělala moc nechutnali. Kromě té stravy byli podmínky naprosto ideální. Naproti penzionu jsme měli bazén,tak jsme chodili koupat. Voda měla pouhých 19○C,ale nebylo to zas tak uplně ledový,že by se v tom nedalo koupat. Na druhej den to mělo o stupínek víc. Poznala jsem tam taky svýho novýho kamaráda Tomáše,se kterým jsem se překvapivě rychle skamarádila a dala mu číslo na mobil a E-mail. Sice mě štve,že jsem ho poznala v den,kdy měl odjíždět...tak ale nedá se,hlavně že nás napadlo vyměnit si čísla. Když už byl Tomáš nachystanej k odjezdu,chtěla jsem mu ještě ukázat svý slavný webový stránky. To ale nevyšlo,protože pro něj došla jeho máma a řekla mu,že už jedou. Tož nám nezbylo nic víc než si podat ruku a říct si ahoj. Večer jsme si chvílu psali SMSky,ale maminka už byla celá nervozní,že utratím moc peněz,tak jsme toho radši nechali......Tahle dovolená se mi líbila a dnes v autě jsem řekla,že tam chcu za rok jet znovu. Mamka to ale zamítla,protože chce jet někam na Skalku. No nevadí... ale ve Frenštátu to bylo fakt krásný - doporučuju..kdo můžete,najděte to na netu a jed'te tam! Bylo to tam strašně moc krásný a zajímavý.:)

Jen pro ty,co to tam moc neznají nebo tam nikdy nebyli:na fotce v pravo je Bůh Radegast a to proto že tam patří a pokud to říkám dobře, tak jeho kamenná socha je na Pustevnách kde jsme taky byli...Se ségrou s ním máme dokonce taky fotkuÚžasný

Poznáš?

17. července 2009 v 21:29 | sabča |  Zábava

who is it?
Tak vás něčím,zabavím protože tady týden nebudu a vy by jste se nudili,že?Tak tady je taková kravinka na zabavení.

1)Kdo to je?
2)Jak jsi jí poznal/a?
3)Co dělá?(povolání)
4)Kolik je jí let?
5)Z jaké je Země?
6)Má sourozence?
7)Jsi její fanoušek?
8)Proč?
9)Znáš ji dobře?
10)Viděl/a jsi jí živě?

Harry Potter a kámen Mudrců

16. července 2009 v 10:24 | sabča |  Filmy

Jedenácti letému chlapci Harrymu Potterovi (Daniel Radcliffe) zabil rodiče zlý lord Voldemort, tak ho vychovávali jeho teta a strýc. Ale ne moc dobře, Harryho rádi neměli, pořád viděli jenom jeho rozmazleného bratránka a dělali mu první poslední. Jednou v noci za Harrym přišel Hagrid (Robbie Coltrane) a ten mu předal pozváku do Bradavic - školy čar a kouzel. Harry se hned sbalil a šel s Hagridem do krámku, aby si tam koupil věci, co bude potřebovat ve škole. Jak to všechno zařídili, Harry už spěchal na vlak ve kterém kromě ostatních studentů poznal i svoje nejlepší kamarády - Rona (Rupert Grint) a Hermionu (Ema Waston). Jak dojeli na místo, šli do šlolního sálu, kde jim byli představeni učitelé, které budou mít z různých předmětů. Pak se museli nechat zařadit do jednotlivých kolejí, aby se rozhodlo kdo s kým co bude dělat. Téhle práce se ujal moudrý klobouk, protože každého z nich už dobře znal. Potom si celou školu prohlédli, aby věděli, kam mají jít a kam naopak nesmí. Harry tam neměl moc kamarádů, protože mu většina dětí záviděla jeho úspěch a slávu. Např. Draco Malfoy (Tom Felton),který ho nenáviděl už od začátku.To ale Harrymu vůbec nevadilo, protože měl dva mnohem lepší kamarády a o namyšleného Draca ani nestál. Harry byl jeden z nejlepších žáků Bradavické školy, takže není divu , že je z něj dnes tak dobrý kouzelník, jakým byl jeho otec, kterého i s matkou zabil Voldemort když byl Harry ještě mimino. Harryho chtěl zabít také, ale nezabil ho. Pouze ho zranil - udělal mu na čele jizvu ve tvaru blesku, podle které ho každý hned pozná...... A tak končí mladému kouzelníkovi Harrymu Potterovi první rok studia ve škole v Bradavicích. Dařilo se mu dobře a byl oblíbený především u některých z jeho učitelů.


,,Sbírám" autogramy

14. července 2009 v 21:17 | sabča |  O mně a o blogu

Začalo to tak, že jsem se jeden krásný večer nudila a tak jsem si právě z nudy zašla na blog o autogramech, vzala jsem si z tama pár e-mailů, sebrala odvahu a napsala žádost o autogram nějakýmu zpévákovi (už přesně nevím,kdo to byl). Pořád jsem kontrolovala e-maily ale pořád nic....tak uvidím, třeba se něčeho dočkám. Sice je mi trapný otravovat lidi, který znám jenom z televize, ale co už?! Hrozně mně to baví. Psala jsem už např. Markovi Ztracenýmu, Adamovi Vojtěchovi/účastník semifinále české SuperStar/,ale pořád nic...tak budu muset čekat a čekat- není to totiž nic pro netrpělivé - tahle zábava....
Jinak, když se díváte na fotku toho týpka (viz.nahoře),tak je tam autogram (podle mně jen autopen),ale mně ho neposlal. Já ani nevím, kdo ten borec je...vůbec ho neznám.
Co se týče psaní o autogramy, je lepší psát do čech a e-mailem!!! Nemusíte tak shánět mezinárodní odpovědky a ani nikde běhat na poštu a vystávat si tam fronty. Všechno jde zařídit v klidu a v teple domova. Kdyby jste to chtěli zkusit, vřele doporučuju, ale opravdu buďtě trpěliví! Hercům, zpěvákům atd. denně chodí nějakých 10 000 dopisů, takže nečekejte, že vám příjde odpověď do dvou dnů. To až tak minimálně za týden. Chce to hlavně trpělivost a hodně moc odvahy! Tak do toho!!
Víc toho je v nové rubrice: Autogramy, která je vytvořená ze smazaných článků

Jacob,Bella a Edward

8. července 2009 v 9:44 | sabča |  Twilight sága
3

Simpsonovi

7. července 2009 v 20:14 | sabča |  Seriály
Český Dabing:

Bart : Martin Dejdar
Homer : Vlastimil Bedrna
Marge :Jiří Lábus
Líza : Helena Štáchová
Abe : Dalimil Klapka
Milhouse : Pavel Tesař
Flanders : Jiří Havel
Quibmy : Jan Hažník
Patty : Zdeněk Štěpán
Anges : Ludmila Molínková
Vočko : Jan Vondráček
Lenny :Josef Pejchal
Poochie : Vlastimil Zavřel
Collin : Josef Carda
Thomas : Tomáš Borůvka
Wiggum : Bohdan Tůma
Itchy : Zdeněk Štěpán
Burns : Bedřích Šetena
Manjula : Klára Sedláčková
Krusty : Stanislav Lehký
Tony : Zdeněk Hess
Bob :Jaromír Meduna
Barney : Mioslav Saic
Kent : Vladimír Fišer
a další...

Twilight /Stmívání/

7. července 2009 v 10:00 | sabča |  Twilight sága

Originální název :Twilight saga
Žánr :Horor,Romantický, Film
Rok výroby:2008
Režie :Catherine Hardwicke
Díly :Stmívání,Nový Měsíc,Zatmění,Rozbřesk
Napsala :Stephanie Mayerová
Nejhlavnější postavy :Edward (Roberto Pattinson) a Bella (Kristen Stewart)
Motto 1:,,Zakázané ovoce chutná nejlepé!"
Motto 2 ,,Když můžeš žít navždycky, pro co žiješ?"


STEPHANIE MEYEROVÁ - Je spisovatelka, která napsala celou Twilight Ságu. A jak to celé vlastně vznikalo? Spisovatelce se v noci zdál takový sen a protože si ho dobře zapomatovala, začala ho na druhý den psát na počítači. Zdálo se jí o jednom krásném upírovi, který se zamiluje do lidské bytosti (tzn.-Belly). Příběh psala dlouho - dny...týdny....měsíce...,ale pořád nemohla vymyslet ani jedné z postav jméno. Proto jim říkala ON a ONA. Za nějakou chvíli ji napadlo,že by lidskou dívku mohla pojmenovat Bella. A proč? Stephanie Meyerová má 3 malé syny, ale kdyby měla aspoň jednu holčičku, dala by jí jméno... Bella. Pojmenovat upíra byl trochu problém, tak se spisovatelka poradila se svým kamarádem a ten jí řekl, že by se upír mohl jmenovat Edward, protože to kdysi dávno bylo celkem romantické jméno...(Tak vznikly dvě hlavní postavy a potom už se celá sága vyvíjela dál až z toho vzniklo to,co z toho vzniklo-uplná krása! )...Všechny čytři knížky "Stmívání",které Meyerová napsala se udržely na prnvích příčkách těch nejvýznamějších magazínů a byly oceněny jako nejlepší knížky pro teenagery.

Jméno: Stephanie Meyerová
Datum narození :24.12.1973
Věk :36 let
Místo narození :USA
Znamení :Kozoroh
Rodina :Manžel a 3 synové
Povolání :Spisovatelka
Díla :Stmívání, Nový Měsíc, Zatmění, Rozbřesk, Hosti, Cook Robin...

☻Něco o kapele☻

6. července 2009 v 12:55 | sabča |  Nevada Tan
Kapela Nevada Tan, přejmenovaná na Panik pochází z Německa a skládá se ze 6 ti členů : Davida (kytara), Tima (rap), Juriho (bubny), Frankyho (zpěv), Linkeho (basa) a Jana (DJ). Hrají už od roku 2005. Jejich hudba je mix Hip - hopu, Rocku a Punku. Momentálně mají hodně dlouhou pauzu, takže nemají žádné novější písničky. Jenom tyto: Postiv,Vorbei, Neustart, Revolution, Nimand hort dich a další z 1. CD...Díky jejich pauze se přestali objevovat i na stránkách časopisů a na internetu. Ale zase prý chystají nové CDčko...


Co to je NEVADA TAN?
Nevada Tan je označení pro děti, které se dopustí nějakého trestného činu. Právě to se stalo v jedné škole (v cizině), kde jedna 11ti letá holka brutálně zavraždila svou o 2 roky starší spolužačku. Když pak došla na výslech, musela na sobě mít tričko s nápisem ,,Nevada Tan".