Duben 2009

Tokio Hotel - ČEZ Aréna Ostrava (7.4. 2007)

24. dubna 2009 v 14:36 | Sabča |  Koncerty

Tahle akce se konala něco před 2 lety v Ostravě. Přesněji v ostravské ČEZ Aréně. Už je jasné, že jsem na ní nemohla chybět a spolu se svým taťkou, strýcem a kamarádem Jirkou se jí zúčastnila. A jaká to byla akce? Německá kapela Tokio Hotel jela své turné po ČR a Slovensku a jedno město u nás, které navštívili byla právě ta Ostrava. Byl hezký den, počasí nám celkem přálo a tak jsme se na ně jeli podívat....
Jak jsme dojeli k ČEZ Aréně, stoupli jsme si mezi ostatní fanoušky a asi hodinu čekali, než nás pořadatelé pustí dovnitř. Jakmile jsme se tam konečně dostali, sedli jsme si na vyvýšenou tribunu a...opět čekali (jak taky jinak). Aby nám to rychleji ubíhalo, šli jsme se s Jirkou podívat, co pěkného tam prodávají. Když jsme se zastavili u pultu s plakátama, málem nás "trefilo" - jeden jediný plakát totiž stál 200 Kč. Ale já, velká fanynka jsem nic neřešila a od mého táty si ty peníze "vypůjčila". Nebyl sice moc nadšený, že chci tolik peněz, ale nakonec mi je přece jenom dal. Koupila jsem si svůj plakát a Jirka řekl, že do koncertu zbývá ještě hodně času a že se chce jít podívat do obchůdku s mobily. Po cestě nás potkala nějaká prodavačka a zeptala se mě, jestli nechci nafukovací balonek s nápisem "Tokio Hotel". Myslela jsem si: ,,Na balonek ti z vysoka kašlu!" Došli jsme do obchůdku s těmi telefony atd., ale na ceny jsme se radši ani nedívali. Po chvilce jsme se vrátili zpátky k taťkovi a strejdovi, kteří seděli na tribuně a pili pivo. Ještě jsem taťkovi stihla položit obvyklou otázku: Kolik je hodin? A on mi odpověděl : Ještě chvíli vydrž! Sotva to dořekl, světla na podiu se rozsvítila a už: Bill doběhl ze zákulisí (ostatní už byli připravení) a zazněla první písnička. S tou se spustilo i klasické davové šílenství, které na koncertu tak dobré kapely nesmělo chybět...Já, jako sedící si v podstatě nemůžu stěžovat na špatný výhled, ikdyž mi tam zavazela nějaká silnější paní (stejně jsem si pak stoupla).... Naštěstí tam byly i velkoplošné obrazovky, které snímaly všechno, co se dělo na podiu, takže jsem jich využila - především kvůli Gustavovi, kterého za bicíma šlo dobře vidět jenom občas... Hlavní ale je, že jsme se tam vůbec dostali. Koncert Tokio Hotelu byl skvělý zážitek pro celou ČEZ Arénu, bylo to prostě nádherný, hlavně písničky, co hráli. Slyšeli jsme pomalé, jemné skladby - Ich bin da, Rette mich a z těch tvrdších kousků třeba Zimmer 483, Schrei, Durch den Monsun nebo Ich bin nicht ich. Bylo to zkrátka do posledního detailu uplně úžasný!!

Tomík

21. dubna 2009 v 18:55 Tomáš Klus
tomáš

Marco

21. dubna 2009 v 18:53 | sabča |  Nightwish

E.Farná

21. dubna 2009 v 18:51 | sabča |  Ewa Farná
ewa"

The Jonas Brothers

13. dubna 2009 v 14:37 | sabča |  Jonas Brothers
jonas brothers:)

Kopřivnice - Tatrafest 2008

11. dubna 2009 v 17:52 | sabča |  Koncerty
kabát
V srpnu 2008 jsme byli se sestřenkou, mým tat'kou, tetou a strejdou na Tatrafestu v Kopřivnici!Bylo to tam strašně hezký ale nejlepší byli samozřejmě.....KABÁTI!!
Dojeli jsme zrovna na Ewu Farnou tak jsme se na ní koukli. Byla super a moc hezky zpívala. Pak jsme šli sehnat nějaký jídlo a pití no a potom do dětskýho koutku, kde právě hrála kapela Nevím /nejmladší rocková kapela v Česku/. Hráli svoje i převzatý písničky a celkem se jim to dařilo. Jak Nevím dohráli, šli jsme zpátky na velkou scénu, kde jsme se před tím dívali na Ewču. Teď tam byla Věra Špinarová. Tu poslouchá teta, takže jsme tam zůstali a dívali se na jeji vystoupení. Po ní hrála kapela Butty, ale tomu jsem nevěnovala pozornost, protože mně tento styl nijak moc neoslovuje. Potom se představila RnB skupina Monkey Buisnnis v čele s Matějem Ruppertem. Ti taky hráli fakt dobře. Následně přišla už zmíňovaná kapela Nevím. Hráli celkem hodně písniček, asi proto, aby se protáhlo čekání na hlavní hvězdy večera, kterýma nemohl být nikdo jiný než Kabáti. Já a sestřenka jsme měly to štěstí, že jsme se tím nekonečným davem probojovaly až do první řady, takže jsme na podium krásně viděly....No a než se kdo nadál, Nevím už se loučili, tak jsme je všichni odměnili kvalitním potleskem, který si určitě zasloužili. Krátce na to už konečně došli moji Kabáti, takže se opět zpustil hlasitej potlesk a řev. Jak jsme se uklidnili, zpěvák Pepa Vojtek nás pozdravil a začala první písnička. Všichni jsme si vystoupení Kabátů skvěle užili. Hráli jak nový tak ty starší písničky. Např. Kdo ví jestli, Corrida, Piju já, piju rád, Moderní devče a hodně hodně dalších. Kabát je prostě nejlepší kapela v Čechách, což se na Tatráku jenom potvrdilo. Když skončili, byl velký noční ohňostroj. To byla opravdu poslední část nabitého programu Tatrafestu 2008. Jak ohňostroj přestal, odjeli jsme zpátky domů a byli jsme z této akce absolutně nadšení!
ewa


-Ewa Farná byla na Tatrafestu i se svoji kapelou a jejich vystoupení bylo krásným a nezapomenutelným zážitkem fakt uplně pro všechny!O nic nepřišli ani ti,kteří stáli v zadních řadách.Po stranách podia byly velkoplošné obrazovky,které všechno snímaly.


nevím


-skupina Nevím (zl.Tonda,Matěj,Michal).Jsou sice známí trochu míň,než ti ostatní,kteří na Tatrafestu vystupovali,ale úspěch si sklidili opravdu velkej.
zajímavost:Nevím fungují už asi 8 let.
Pokud máte zájem poznat kapelu víc klikněte SEM

Tomáš s Jirkou

6. dubna 2009 v 17:12 | sabča |  Tomáš Klus

Kevin Jonas

5. dubna 2009 v 19:39 | sabča |  Jonas Brothers
kev